S-VK Trstená

Posledný augustový víkend v čase od 26.8.-28.8.2022 sa konal ďalší, v poradí už 46.ročník volejbalový turnaj na počesť SNP s názvom : Medzinárodný volejbalový turnaj o pohár ŠRZ Drienok Mošovce.
Zúčastnilo sa ho 20 tímov zo Slovenska, Poľska a Čiech.

Pridať komentár (0 Komentárov)

V druhý júnový víkend (11. – 12.06.2022) sa konal v Košiciach už 31. ročník Medzinárodného volejbalového turnaja MIX-turnaj v Košiciach, ktorého sa opäť  po približne 15 rokoch zúčastnil aj tím S-VK Trstená, vedený kapitánkou mužstva Lenkou Štochovou, ktorá miestne trávniky veľmi dobre pozná.

Pridať komentár (0 Komentárov)

V nedeľu, 27. marca 2022, prednosta Obce Jabłonka Antoni Karlak nás srdečne pozval na Volejbalový turnaj o pohár prednostu obce Jabłonka . Turnaj sa hral od 9:00 v športovej hale č.1 v Jablonke.

Pridať komentár (0 Komentárov)

Z dôvodu pandemickej situácie sú od 25.11.2021 až do odvolania pozastavené všetky tréningy. 

Pridať komentár (0 Komentárov)

Informácia

Volejbalový klub S-VK Trstená vykonáva športové aktivity,
ktoré su spolufinancované z rozpočtu mesta Trstená.
Volejbaloví nadšenci ďakuju mestu Trstená za jeho finančnú podporu.

Chceš byť členom S-VK ?

Ako člen S-VK : využívaš priestory, ktorých nájom hradí S-VK, zadarmo, zúčastňuješ sa pravidelných tréningov, súťaži a turnajov, neplatíš žiadne náklady (štartovné) na turnajoch, ktoré organizuje S-VK Trstená, neplatíš spoluúčasť na rôznych aktivitách klubu ako napr. sústredenia, vstupenky na volejbalové zápasy a súťaže svetových družstiev, máš právo využívať klubovňu S-VK na akékoľvek účely (primárne sa tam hráva stolný tenis), dostávaš prezentačné veci klubu, v minulosti to boli tričká, šálky, šuštiakové súpravy, dresy,....  využívaš ďalšie nepísané výhody členstva ....

Viac informácii

Keď piješ, musíš poznať mieru! Inak by si toho mohol vypiť málo.

Pridať komentár (0 Komentárov)

Máš vtip, ktorý bu sa tu mohol tiež zobrazovať ?

Ak nie si, prihlas sa a  Pošli ho

O nás ...

Volejbalový klub Trstená (S-VK Trstená) vznikol v roku 2004.

Poslaním a cieľom klubu je rozvíjať šport v rámci mesta a regiónu , prednostne volejbal, podporovať mládež vytváraním športových aktivít a reprezentovať mesto v celoslovenskom i medzinárodnom meradle.

Pridaj s ak nám !