V sobotu 29.12.2007 sa v telocvični GMH uskutočnil štvrtý ročník Vianočného turnaja primátora mesta Trstená.

Na turnaj sa prihlásilo nasledeovných 10 družstiev: Jablonka (PL), Párková garda, Tatra, TJ Námestovo, Verex, Vegas, S-VK juniori, S-VK kadetky, S-VK a S-VK hormóni.

Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín po 5, kde odohrali. Na základe výsledkov týchto základných skupín postupovali do bojov o prvé priečky prvé a druhé družstvá z každej skupiny. Celky na treťom, štvrtom a piatom mieste v skupine odohrali zápas o umiestnenie s tímom z druhej skupiny s rovnakým umiestnením. Prvé štyri družstvá odohrali semifinálové zápasy "do kríža" prvý proti druhému. Vznikli teda semifinálové dvojice:

S-VK hormóni - Verex 
Vegas - TJ Námestovo 
 
Už počas zápasov základných skupín bolo vidieť, kto má najvyššie ambície. Tieto očakávania sa naplnili a vo finále sa stretli TJ Námestovo a S-VK hormóni. Finálový zápas ale i zápas o 3. miesto boli vyvrcholením celého dňa a družstvá v nich predviedli vynikajúcu hru. Napokon v súboji o 3. miesto vyhral Verex nad Vegas a vo finále po veľmi vyrovnanom a dramatickom priebehu boli sťastnejší S-VK hormóni. Nádherný nový putovný pohár tak zostal na domácej pôde.

 S-VK Hormoni

Konečné umiestnenie družstiev:

1. S-VK hormóni
2. TJ Námestovo
3. Verex
4. Vegas
5. S-VK
6. Tatra
7. Párková garda
8. S-VK juniori
9. Jablonka (PL)
10. S-VK kadetky

Za organizáciu tohto športovného podujatia je potrebné poďakovať všetkým organizátorom z S-VK Trstená a všetkým sponzorom, ktorý prispeli k úrovni turnaja po materiálnej stránke.

Ďakujeme sponzorom:
KONEX Ján Ferenčík
RaR Ján Jankoľa
za SSE p. Ďurčáková
za PD Trsteník p. Furdek
Videoslužba Ivan Drgáň
OLDVIDEO p. Zembjak
Svadobný salón Monika p. Munka,
Pizzeria FRICK p. Zaťko,
Šiky pub p. Šikyňová,
TATRA p. Vajduliak a p. Ďurčák,
MK ŠPORT p. Klimčík
primátor mesta Trstená


V mene S-VK prajem všetkým volejbalistom, priaznivcom a fanúšikom úspešný štart do nového roku, veľa osobných, profesionálnych a športových úspechov bez zranení.rv