XXI.ročník medzinárodného volejbalového turnaja Hrá cela rodina

31.marec 2007, deň plný športovej nálady. Aj takto by sa dala nazvať sobota, kedy sa konal ďalší ročník turnaja Hrá celá rodina v priestoroch telocvične GMH v Trstenej. Od skorého rána až po neskoré nočné hodiny bojovali všetky prihlásené rodiny o hodnotné ceny nielen vo volejbale, ale aj v kolkárskej súťaži v kolkárni Pod Kľozovom. Do súťaže sa tento  rok prihlásilo 8.družstiev.

 Turnaj otvoril primátor mesta Trstená Ing.Jozef Dubjak, poďakoval všetkým družstvám za účasť, všetkým poprial čo najlepšie športové výkony a minuloročným víťazom z Krakowa zaželal, aby si obhajili minuloročný titul.

Prihlásené rodiny : Jančová (O. Podzámok), Púčiková (Trstená) , Kawiorska (Krakow), Beňušová (Trstená), Stašáková (Oravské Veselé), Hullová (Tvrdošín), Ďurčáková (Trstená), Dzureková (Trstená)

Priebeh celého turnaja bol veľmi  vyrovnaný. Všetky družstvá podávali krásne športové výkony. Najkrajší zápas vo finále medzi družstvami Kawiorski a Jančo ukončil volejbalovú časť turnaja a potvrdil, že putovný pohár bude opäť v Krakowe.

Konečné poradie :

1. rodina Kawiorski

2. rodina Jančo

3. rodina Stašák

4. rodina Hulla

5. rodina Púčik

6. rodina Ďurčák
bez foto

7. rodina Dzurek

8. rodina Beňuš

Aj tento rok p.Beňušová doplnila do kroniky tento ročník, primátor mesta ho vyhodnotil, odovzdal vecné ceny a putovný pohár a všetci zúčastnení sa premiestnili do priestorov kolkárne, kde ich čakali ďalšie už neoficialné turnaje v kolkoch.

Na záver by som rád spomenul, že tento deň bol aj 62. výročím oslobodenia Trstenej spod nacistickych vojsk.

Poďakovanie za pekné športové podujatie nepatrí len organizátorom tohoto turnaja(p.Sahuľ Karol, p.Mičkalík Ján, sl.Jankolová Danka, p.Bieľaková Zuzana, p.Furdek Ján ml., p.Gajniak Richard, mesto Trstená, S-VK Trstená), ale aj všetkým zúčastneným, ktorí svojim športovým správaním a túžbou po výhre vyplnili celý turnaj športovou atmosférou.

Odkaz na fotogalériu z turnaja >>>

{moscomment}