TÉMA KEMPU 2009 - AKO NEROBIŤ CHYBY  
Kde to bude? V Tvrdošíne
Kde to je? Horná Orava. Prekrásna Horná Orava. Kúsok od Námestova. Kúsok od Dolného Kubína
Kedy to bude? 28.jún - 3.júl 2009 (nedeľa - piatok)
Kto tam môže? Každý, kto miluje volejbal a má od 12 do 20 rokov. A tento rok aj RODIČIA

Prečo tam kto bude? Pretože tam prežiješ s volejbalom parádny týždeň

Kto tam bude? Ivan Husár - tréner VKP Bratislava, viacnásobný majster SR, bývalý tréner reprezentačného družstva mužov, "otec" Andreja Kravárika, Mareka Kardoša, Richarda Nemca, Mariána Migru, Martina Benčiča, Borisa Demetera, Tomáša Hollého
a samozrejme lektori, tréneri, ktorí sú s ním na rovnakej vlne a určite aj bývalí a súčasní reprezentanti, ktorí budú hosťami a zároveň živými vzormi pre frekventantov kempu.

Kto môže nazerať? Tréneri, ktorí sa spolu s nami domnievajú, že z volejbalu ešte všetko nevedia

Môžte získať aj vzdelanie! Vzdelávacie zariadenie VKP Bratislava umožní v priebehu kempu získať záujemcom najnižšie trénerské vzdelanie (I.stupeň)

Čo dáte ? 130.-€ frekventanti kempu , 100.-€ tréneri, ktorí sa chcú pozerať, resp.si niečo s nami vyskúšať ...
130.- € je poplatok za vzdelávanie (platí iba pre trénerov, ktorí sa prihlásia do vzdelávacieho kurzu trénerov I.stupňa)

Čo dostaneš? šesťdennú opateru, 16 hodín tréningu so špičkovými odborníkmi, večery teórie volejbalu, metodické filmy, videozáznamy špičkového volejbalu, jeden celodenný výlet do krásnej oravskej prírody, ubytovanie a stravu.

!!! Tréneri, ktorí prejavia záujem o vzdelávací kurz, si musia stravu a ubytovanie riešiť extra. Nie je to zahrnuté v cene 130.-€. Toto je cena za kurz !!! Podmienky prijatia sa dozviete na webe v sekcii Vzdelávanie.

Čo ešte dostaneš? Každý dostane tričko kempu, ceny a rôzne odmeny v organizovaných súťažiach, pre najlepších frekventantov máme pripravené štipendium pre budúci kemp

A ak budeš mať záujem: objednáš si a potom si odnesieš jedno DVD o svojom pohybe, technike, chybách, víťazných rituáloch, alebo ukážeš doma slzy po prehrách. Všetko natočíme. Chlapci ako vždy ukážu doma trofeje.

NOVINKY

V kempe 2009 zabezpečíme pre rodičov (sestry, bratov frekventantov) päť dní aktívneho odpočinku pod vedením lektora.


oravice1.deň - turistika + kúpanie v termálnom kúpalisku Oravicehajovna2.deň - cyklotúra na hájovňu pod Babou horoupodzamok3.deň - cyklotúra na Oravský Podzámokzuberec4.deň - cyklotúra do Zubercaaerobic35.deň - aerobic + spinning


Všetkým záujemcom sa bude celý čas venovať profesionálna lektorka.
Cena pre rodičov za relax pobyt je zatiaľ orientačná 130.-€. Cenu a presný harmonogram tohto relax týždňa upresníme. Môžte si byť istí, že budete spokojní, ja som to fakt vyštudoval.

Môžte sa začať hlásiť na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stiahnite si PRIHLÁŠKU