Rozvrh športovísk – CHALLENGE DAY 28. máj 2008 pre S-VK (volejbal a stolný tenis)
Základná škola pri Oravici
ZŠ Hviezdoslavova - Stolný tenis 15:00 –17:30
Telocvičňa - Volejbal 16:30 -17:30
Rozvrh športovísk – CHALLENGE DAY 28. máj 2008 |
||||
|
Športovisko |
Športová činnosť |
presný čas využitia |
koordinátor |
Mestské športoviská |
||||
1. |
Fitnescentrum |
- Posilňovanie |
15:00 - 17:30 |
Fitnescentrum |
2. |
Viacúčelové ihrisko |
- Futbal (štátna, cirkevná škola, GMH a verejnosť) |
8:15 - 17:30 |
ZŠ, MHFL |
3. |
Kolkáreň pod Kľozovom |
- Kolky (vstup pre verejnosť) |
12:00 - 17:00 |
p. Frelich, p.Sahuľ |
Materské škôlky |
||||
4. |
Areály Materských škôlok |
- Športové súťaže detí |
8:30 - 13:00 |
Zamestnanci MŠ |
Centrum voľného času |
||||
5. |
Centrum voľného času |
- Stolný tenis |
8:30 - 13:00 |
CVČ |
6. |
Parkovisko za kostolom |
,,Na bicykli bezpečne“ |
8:00 -13:00 |
CVČ |
7. |
Cesta- Nábrežie Ľ.Štúra, od križovatky mosta, po Z.Š. |
- Súťaž na korčuliach |
15:00 -17:00 |
CVČ |
Základná škola pri Oravici |
||||
8. |
ZŠ Hviezdoslavova |
- Stolný tenis |
15:00 –17:30 |
S-VK |
9. |
Telocvičňa |
- florbalový turnaj |
8:15 -15:30 |
Zamestnanci ZŠ a GMH |
10. |
Telocvičňa |
-Karate |
15:30 -16:30 |
Karate klub |
11. |
Telocvičňa |
-Volejbal |
16:30 -17:30 |
S-VK |
12. |
Basketbalové ihrisko |
-žiaci1-4 ZŠ Hviezdoslavova |
9:00 -13:00
|
ZŠ, |
Základná škola 1. – 4. Západ |
||||
13. |
Telocvičňa |
- Vlastný program |
8:30-13:00 |
Zamestnanci ZŠ |
Cirkevná Základná škola R. Dilonga |
||||
14. |
Telocvičňa |
- Vlastný program žiaci1-4 ZŠ R.Dilonga, švihadlá, prekážkové dráhy, loptové hry |
8:30-13:00 |
Zamestnanci ZŠ |
15. |
Telocvičňa |
- Benbinton |
14:30 - 17:30 |
p.Ragala |
Gymnázium M. Hattalu |
||||
16. |
Telocvičňa |
- Florbal |
15:00-17:00 |
Zamestnanci GMH |
ŠPORTOVÝ DEŇ – CHALLENGE DAY
T R S T E N Á 28. máj 2008
Program:
8:00 hod. – 8:15 hod. - slávnostné otvorenie v areály ZŠ na basketbalovom ihrisku
8:15 hod. – 15:30 hod. - celodenný florbalový turnaj v TV pri Oravici (ZŠ Štátna, ZŠ Cirkevná, GMH a učitelia)
8:30 hod. – 14:30 hod. - celodenný futbalový turnaj na viacúčelovom ihrisku (ZŠ Štátna, ZŠ Cirkevná, GMH)
8:30 hod. – 13:00 hod. - stolný tenis, horolezecká stena v Centre voľného času (voľný vstup pre verejnosť)
8:00 hod. – 13:00 hod. - ,, Na bicykli bezpečne“ – program zabezpečuje CVČ (parkovisko za kostolom)
8:30 hod. – 13:00 hod. - vlastný športový program pre žiakov a učiteľov 1 – 4 roč. (vlastné zariadenia škôlok a škôl)
12:00 hod. – 17:00 hod. - kolky v kolkárni pod Kľozovom (voľný vstup pre verejnosť)
14:30 hod. – 17:30 hod. - bedminton v telocvični v ZŠ R. Dilonga (pre verejnosť)
14:30 hod. – 17:30 hod. - futbal na viacúčelovom ihrisku (pre verejnosť)
15:00 hod. – 17:30 hod. - posilňovanie vo fitnescentre (voľný vstup pre verejnosť)
15:00 hod. – 17:30 hod. - stolný tenis (1.poschodie ZŠ Hviezdoslavova, pre verejnosť)
15:00 hod. – 17:00 hod. - súťaž na korčuliach na ul. – Nábrežie Ľ. Štúra od križovatky (mosta) po Základnú školu (pre verejnosť)
15:00 hod. – 17:00 hod. - florbal v telocvični GMH
15:30 hod. – 16:30 hod. - basketbal na basketbalovom ihrisku ZŠ pri Oravici (pre verejnosť)
15:30 hod. – 16:30 hod. - karate v TV pri Oravici (pre verejnosť)
16:30 hod. – 17:30 hod. - aerobik na basketbalovom ihrisku TV pri Oravici (pre verejnosť)
16:30 hod. – 17:30 hod. - volejbal v TV pri Oravici (pre verejnosť)
18:00 hod. – 18:30 hod. - slávnostné vyhlásenie výsledkov v TV pri Oravici, spojené s tombolou pre vylosovaných prítomných registrovaných účastníkov Challenge Day a vyhlásenie výsledkov florbalového a futbalového turnaja (vstup voľný len v prezuvkách)
18.30 hod. – 20:00 hod. - spoločná zábava pre účastníkov Challenge Day v TV ZŠ pri Oravici (vstup voľný len v prezuvkách)
FLORBALOVÝ TURNAJ :
8:15 – 9:30 hod. 5. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
9:30 – 10:45 hod. 6. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
10:45 – 12:00 hod. 7. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
12:00 – 13:15 hod. 8. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
13:15 – 14:30 hod. 9. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
14:30 – 15:30 hod. učiteľský turnaj: ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH (4+1 žena)
Každá škola si zabezpečí florbalovú výstroj a hokejky.
V prípade nedodržania stanovených hracích časov bude zápas skontumovaný 3:0
FUTBALOVÝ TURNAJ :
8:15 – 9:30 hod. 5. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
9:30 – 10:45 hod. 6. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
10:45 – 12:00 hod. 7. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
12:00 – 13:15 hod. 8. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
13:15 – 14:30 hod. 9. ročníky (ZŠ Štátna – ZŠ Cirkevná – GMH )
Vstup na viacúčelové ihrisko bude povolený, len v predpísanej športovej obuvi.
V prípade nedodržania stanovených hracích časov bude zápas skontumovaný 3:0