Primátor mesta Trstená Ing. Jozef Ďubjak Vás i Vašich rodinných príslušníkov pozýva dňa 3. apríla 2008 o 16,00 hod. na slávnostné vyhodnotenie ,,Športovec roka 2007", ktoré sa uskutoční vo veľkej sále MsKS.
Tešíme sa na spoločné stretnutie s Vami.
Športovec roka - nominácie | ||||||||
S-VK - stolnotenisový a volejbalový klub | ||||||||
stolný tenis | volejbal | |||||||
Ján Ferenčík | Katarína Dzureková | |||||||
Pavol Panek | Lucia Dzureková | |||||||
Peter Panek | Katarína Janotíková | |||||||
Vojtech Motyčák | Iveta Jarošová | |||||||
Dominik Maťovčík | Zuzana Jarošová | |||||||
Tatiana Piačeková | ||||||||
Monika Trstenská | ||||||||
Katarína Reháková | ||||||||
Alžbeta Červeňová | ||||||||
tréner-volejbal | ||||||||
Mgr. Katarína Miková | ||||||||
KARATE Klub | ||||||||
karate | karate-tréner | |||||||
Šinál Šimon | Mgr. Modránszky Peter | |||||||
Fereková Simona | Mgr. Štefanidesová Mária | |||||||
Baľák Roman | ||||||||
karate-funkcionár | ||||||||
Ing. Putško Tibor | ||||||||
karate-rozhodca | ||||||||
Štefanides Jozef | ||||||||
karate-kolektív | ||||||||
Fereková Simona | ||||||||
Fereková Patrícia | ||||||||
Kormošová Zuzana | ||||||||
karate-objav roka | ||||||||
Bajo Stanislav | ||||||||
FUTBALOVÝ Klub - Slovan Trstená | ||||||||
futbal-prípravka | futbal-tréner | |||||||
Železňák Jakub | Šurina Martin st. | |||||||
futbal-mladší žiaci | futbal-funkcionár | |||||||
Šurina Martin ml. | Mgr. Valko Patrik | |||||||
futbal-starší žiaci | futbal-mimoriadne ocenenie | |||||||
Gembala Patrik | MUDr. Gočál Jozef | |||||||
futbal-dorast | ||||||||
Paldia Roman | ||||||||
futbal-A mužstvo | ||||||||
Suroviak Michal | ||||||||
futbal-kolektív | ||||||||
Michalec Miroslav | ||||||||
Jaroš Michal | ||||||||
Dzurek Peter | ||||||||
Železňák Kamil | ||||||||
Šurina Martin | ||||||||
Červeň Adrián | ||||||||
Šubjak Tomáš | ||||||||
Ďurčák Bohuslav | ||||||||
Ulrich Tomáš | ||||||||
Lepáček Ľubomír | ||||||||
Lepáček Eduard | ||||||||
Benický Lukáš | ||||||||
Maťovčík Dominik | ||||||||
Janotík Jozef | ||||||||
Železňák Jakub | ||||||||
Greššák Matúš | ||||||||
Loffay Kamil | ||||||||
Gelčinský Matej | ||||||||
Števuliak Marek | ||||||||
MŠK-Mestský športový klub | ||||||||
basketbal | ||||||||
Bučka Michal | ||||||||
šach | ||||||||
Vnenk Ľubomír ml. | ||||||||
šach-funkcionár | ||||||||
Mačor Miroslav | ||||||||
MHFL | ||||||||
Greššák Lukáš | ||||||||
MHFL-funkcionár | ||||||||
Miroslav Letaši | ||||||||
aerobik | ||||||||
Tmáková Ľubica | ||||||||
Hokejový klub | ||||||||
hokej | ||||||||
Furdek František | ||||||||
Pafčuga Marián | ||||||||
Zembiak Filip | ||||||||
ŠKK-športový klub kolkárov (neposlali nominácie) |