Jedného pekného víkendu, 4. -6. augusta sa uskutočnil III. snem S-VK , ktorý samozrejme stál za to. Všetko čo robíme je proste pecka...

Ako už bolo avizované pred časom, 4. – 6. augusta sa uskutočnil tretí snem S-VK Trstená v Ústí nad priehradou. Náplňou tohto víkendu bolo zhodnotenie činnosti klubu za posledný rok a taktiež aj pohľad do budúcnosti, kam sa má klub uberať, aké sú jeho vízie, úlohy. Prebehlo aj zvolenie nového výboru. Jeho zloženie je nasledovné: Gajniak Richard – prezident oberkaper, Roman Vrabček – ani neviem čo som za rybka, Ján Ferenčík (zodpovedný za sekciu stolného tenisu), Ján Mičkalík a Karol Sahúl.
V diskusii bolo prehodnotených množstvo oblastí a k slovu sa dostal každý kto chcel niečo povedať, aj vizionári mali dostatočný priestor na vyjadrenie svojich myšlienkových pochodov. Toto všetko bolo popretkávané dobrým jedlom, pitím, hudbou, zábavou a počasím z čoho plynula absolútna pohoda a dokonalý relax pre všetkých zúčastnených. Každý kto toto nezažil, môže ľutovať svoju neúčasť a prepásol jedinečnú možnosť pookriať na tele i duši.
amen