Aktuálne výsledky z OVL 2007/2008 mužov a žien aktualizované k 13.4.2008
Konečná tabuľka OVL ženy 13.4.2008:
por.
|
Názov tímu
|
Zápasy
|
Výhry
|
Prehry
|
Body
|
Sety
|
Lopty
|
1.
|
TJ Oravan Námestovo-ženy |
24
|
22
|
2
|
46
|
68:20
|
2054:1640
|
2.
|
Tvrdošín-ženy |
24
|
18
|
6
|
42
|
63:26
|
2041:1647
|
3.
|
TJ Novoť-ženy |
24
|
16
|
8
|
40
|
58:37
|
2121:1981
|
4.
|
S-VK Trstená-ženy |
24
|
14
|
10
|
38
|
51:40
|
2002:1906
|
5.
|
VK Orava Dolný Kubín-kadetky |
24
|
6
|
18
|
30
|
27:59
|
1664:1947
|
6.
|
TJ Novoť-kadetky |
24
|
5
|
19
|
29
|
23:62
|
1581:1971
|
7.
|
S-VK Trstená-kadetky |
24
|
3
|
21
|
27
|
20:61
|
1596:1984
|
Víťazom OVL je tím TJ Oravan Námestovo ženy!
Konečné poradie žien:
Por. | Názov tímu | Zápasy | Výhry | Prehry | Body | Sety |
1. | TJ Oravan Námestovo ženy | 12 | 10 | 2 | 22 | 32:16 |
2. | Tvrdošín ženy | 12 | 6 | 6 | 18 | 27:23 |
3. | TJ Novoť ženy | 12 | 6 | 6 | 18 | 24:26 |
4. | S-VK Trstená ženy | 12 | 2 | 10 | 14 | 15:33 |
Konečné poradie kadetiek:
Por. | Názov tímu | Zápasy | Výhry | Prehry | Body | Sety |
1. | VK Orava Dolný Kubín kadetky | 8 | 5 | 3 | 13 | 19:12 |
2. | TJ Novoť kadetky | 8 | 4 | 4 | 12 | 16:15 |
3. | S-VK Trstená kadetky | 8 | 3 | 5 | 11 | 11:19 |
Pre porovnanie boli vytvorené ešte 2 pomocné tabuľky, v ktorých boli zohľadnené len vzájomné zápasy žien a len vzájomné zápasy kadetiek.
Tabuľka OVL muži po 6. turnaji 5.4.2008:
por. |
Názov týmu |
Zápasy |
Výhry |
Prehry |
Body |
Sety |
Lopty |
1. |
VO TJ Nižná |
12 |
7 |
5 |
19 |
29:24 |
531:502 |
2. |
VK Orava Dolný Kubín |
12 |
7 |
5 |
19 |
27:24 |
570:531 |
3. |
|
12 |
4 |
6 |
16 |
21:29 |
493:527 |
Turnaj skončil víťaz je VO TJ Nižná!
Žiadame domáce družstvá ,aby ihneď po skončení zápasov nahlasovali výsledky na adresu K.Sahuľ kontakt:5392 635, 0915 156 420 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
{mospagebreak}
OVL-ženy výsledky 14.kolo:
VK Orava D.Kubín kadetky-S-VK Trstená ženy 1:3(25:21,19:25,18:25,11:25)
0:3(19:25,20:25,18:25)
S-VK Trstená kadetky-TJ Oravan Námestovo ženy 2:3(25:22,12:25,9:25,25:22,6:15)
0:3(16:25,20:25,10:25)
Tvrdošín ženy-TJ Novoť ženy 3:2(25:16,23:25,25:22,18:25,15:4)
3:0(25:22,25:22,25:17)
dohrávka 12.4:
TJ Novoť kadetky-VK Orava D.Kubín kadetky 3:0(26:24,25:18,25:18)
3:2(25:22,21:25,22:25,25:15,15:12)
{mospagebreak}
OVL-muži 6.turnaj:
Nižná-Dolný Kubín 3:1(25:23,25:22,24:26,25:19)
Nižná-Námestovo 3:0(25:23,25:16,25:22)
Námestovo-Dolný Kubín 1:3(18:25,13:25,25:23,19:25)
{mospagebreak}
OVL-ženy výsledky 12. a 13.kolo:
TJ Novoť ženy-TJ Novoť kadetky 2:3(24:26,25:5,19:25,25:20,8:15)
3:0(25:20,25:16,25:22)
S -VK Trstená ženy-TJ Orvan Námestovo ženy 0:3(16:25,17:25,25:27)
1:3(19:25,22:25,25:21,24:26)
TJ Novoť ženy-S-VK Trstená kadetky 3:0(25:21,25:23,25:13)
3:2(23:25,25:17,25:11,18:25,15:11)
TJ Novoť kadetky-VK Orava D.Kubín kadetky-bude 12.4.2008
OVL-muži výsledky 5.turnaj:
TJ Oravan Námestovo-VK Orava D.Kubín 3:1(25:21,25:23,24:26,25:20)
VK Orava D.Kubín-VO TJ Nižná 3:2(14:25,24:26,25:20,25:23,15:13)
TJ Oravan Námestovo-VO TJ Nižná 2:3(25:18,19:25,25:19,19:25,11:15)
{mospagebreak}
Dohrávka z 1.3:
S-VK Trstená kad.- S-VK Trstená ženy 0:3(13:25,12:25,16:25)
0:3(20:25,25:27,17:25)
Predohrané 13.kolo:
Tvrdošín - Trstená kad. 3:0(25:20,25:15,25:16)
3:0(25:15,25:11,25:14)
OVL- ženy výsledky 11.kola:
Novoť ženy- S-VK Trstená ženy 3:1(25:21,25:21,25:27,29:27)
3:2(25:23,25:19,24:26,23:25,15:13)
Novoť kad.- Tvrdošín ženy 1:3(15:25,14:25,25:23,11:25)
0:3(16:25,10:25,22:25)
D.Kubín kad.- Námestovo ženy 0:3(14:25,13:25,21:25)
0:3(9:25,9:25,11:25)
{mospagebreak}
OVL-ženy výsledky 10.kola:
Tvrdošín ženy-VK Orava D.Kubín kad. 3:0(25:23,25:11,25:16)
3:1(13:25,25:22,25:19,25:15)
Predohrané z 15.3:
S-VK Trstená ženy-Tvrdošín ženy 0:3(19:25,20:25,15:25)
2:3(30:28,18:25,25:23,20:25,6:15)
TJ Oravan Námestovo ženy-TJ Novoť kad. 3:0(25:12,25:20,25:16)
3:0(25:6,25:16,25:10)
{mospagebreak}
OVL-ženy výsledky 9.kola:
TJ Novoť kadetky-S-VK Trstená kadetky 3:1(25:21,25:18,21:25,25:23)
3:0(25:19,25:15,25:21)
VK Orava D.Kubín kadetky-TJ Novoť ženy 1:3(25:21,14:25,21:25,24:26)
3:2(25:23,25:21,16:25,21:25,15:10)
TJ Oravan Námestovo ženy-Tvrdošín ženy 3:1(25:20,25:19,19:25,25:19)
3:1(25:20,20:25,25:13,25:14)
OVL-muži výsledky 4.turnaja:
VK Orava D.Kubín- VO TJ Nižná 3:2
VK Orava D.Kubín-TJ Oravan Námestovo 3:2
VO TJ Nižná -TJ Oravan Námestovo 3:2
{mospagebreak}
OVL-ženy výsledky 8.kola:
TJ Novoť ženy- TJ Oravan Námestovo 3:0(25:19,25:23,25:18)
0:3(19:25,23:25,25:27)
VK Orava D.Kubín kadetky-S-VK Trstená kadetky 3:1(24:26,25:22,26:24,28:26)
3:0(25:12,25:17,25:17)
S-VK Trstená ženy-TJ Novoť kadetky 3:0(25:11,25:22,25:14)
3:1(25:17,25:19,21:25,25:15)
{mospagebreak}
OVL-ženy výsledky 7.kola:
S-VK Trstená ženy -VK Orava Dolný Kubín kadetky 3:0(25:13,26:24,25:11)
3:0(25:14,25:21,25:23)
TJ Oravan Námestovo ženy-S-VK Trstená kadetky 3:0(25:19,25:18,25:19)
3:1(25:21,23:25,25:20,25:8)
T J Novoť ženy-Tvrdošín ženy 3:1(25:17,25:18,22:25,25:22)
3:2(15:25,18:25,26:24,25:21,15:9)
Dohrávka zo 4.kola:
S-VK Trstená ženy-TJ Novoť 3:2(25:23,25:23,23:25,19:25,15:10)
3:1(18:25,25:16,25:17,27:25)
OVL muži-výsledky 3. turnaja:
VO TJ Nižná-VK Orava D. Kubín 1:3(17:25,28:30,25:10,22:25)
VK Orava D. Kubín-TJ Oravan Námestovo 3:0(25:22,25:18,25:17)
TJ Oravan Námestovo-VO TJ Nižná 3:1(26:24,22:25,25:14,25:15)
{mospagebreak}
OVL-ženy výsledky 6.kola:
S-VK Trstená kad. – Tvrdošín ženy 0 : 3 (15:25, 18:25, 19:25)
0 : 3 (12:25, 13:25, 19:25)
TJ Oravan Námestovo ženy – S-VK Trstená ženy 3 : 1 (25:12, 25:23, 25:27,28:26)
3 : 1 (28:26, 25:20,21:25, 15:19)
VK Orava D. Kubín kad. – TJ Novoť kad. 3 : 2 (25:10,19:25, 25:21,19:25,15:6)
3 : 0 (25:20, 25:22, 25:19)
{mospagebreak}
OVL ženy-výsledky 5.kola:
TJ Novoť kadetky- TJ Orava Námestovo ženy 0:3(18:25,21:25,24:26)
1:3(25:22,13:25,19:25,21:25)
Tvrdošín ženy-S-VK Trstená ženy 3:0(25:14,25:20,25:13)
3:1(25:19,25:27,25:18,25:10)
S-VK Trstená kadetky- TJ Novoť ženy 0:3(15:25,17:25,22:25)
0:3(19:25,16:25,22:25)
{mospagebreak}
OVL ženy-výsledky 4.kola:
TJ Oravan Námestovo ženy-Vk Orava D.Kubín kadetky 3:0(25:11,25:16,25:20)
3:0(25:16,25:13,25:12)
Tvrdošín ženy-TJ Novoť kadetky 3:0(25:14,25:19,25:17)
3:0(25:16,25:13,25:7)
{mospagebreak}
OVL ženy-výsledky 3.kola:
kadetky D.Kubín-ženy Tvrdošín 0:3 (17:25,9:25,18:25)
1:3(17:25,25:19,14:25,15:25)
ženy Trstená-kadetky Trstená 3:2(27:25,22:25,20:25,25:14,15:7)
3:2(25:23,24:26,14:25,25:13,15:11)
kadetky Novoť-ženy Novoť 1:3(18:25,25:18,14:25,18:25)
0:3(15:25,18:25,13:25)
OVL muži-výsledky 2.turnaja:
Námestovo -D.kubín 1:3(14:25,12:25,25:21,22:25)
D.Kubín-Nižná 2:3(25:12,23:25,23:25,26:24,11:15)
Nižná-Námestovo 3:1(25:16,25:12,21:25,25:18)
{mospagebreak}
OVL ženy-výsledky 2.kola:
kadetky S-VK Trstená –kadetky TJ Novoť 3:2 (25:11, 19:25,21:25,25:15, 16:14)
3:0(25:20, 25:19, 25:19)
ženy TJ Novoť- kadetky Orava D. Kubín 3:0(25:23, 25:22, 25:17)
3:1(25:19, 16:25, 25:22, 25:23)
ženy Tvrdošín- ženy TJ Oravan Námestovo 2:3 (21:25,25:14,19:25, 25:23,9:15)
2:3 (25:22,15:25,22:25,25:14,10:15)
ženy Trstená- voľno
{mospagebreak}
OVL ženy-výsledky 1.kola:
ženy Námestovo-ženy Novoť 2:3(19:25,25:18,25:17,20:25,12:15)
3:1(26:24,16:25,25:14,25:20)
kadetky Trstená-kadetky Dolný Kubín 0:3(12:25,22:25,15:25)
3:2(25:20,25:11,21:25,12:25,15:11)
kadetky Novoť-ženy Trstená 0:3(22:25,19:25,19:25)
0:3(18:25,14:25,25:27)
OVL muži-výsledky po 1. turnaji:
Nižná-Námestovo 2:3(21:25,25:16,25:16,23:25,14:16)
Nižná-Dolný Kubín 3:1(25:17,20:25,25:23,25:21)
Námestovo-Dolný Kubín 3:1(20:25,26:24,25:11,25:14)