Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
Rozpis a výsledky Poľská liga 2018/2019 PDF Tlačiť E-mail

 

Termíny a výsledky 1. a 2. kola ALPS v Jablonke, ročník 2018/2019

 

Dátum

Čas Tímy Výsledok
7.12.2018 20:00 S-VK Trstena – Małolipnickie Lwy /25:20, 25:19, 25:18/ 3:0
14.12.2018 20:00 S-VK Trstena – Orły Naprawa /25:15, 21:25, 25:21, 25:9/ 3:1
21.12.2018 18:00 ZS Lipnica Wielka – S-VK Trstena  /17:25, 9:25, 10:25/ 0:3
28.12.2018 20:00 W. Indywidualiści – SV-VK Trstena  /16:25, 25:22, 18:25, 12:25/ 1:3
4.1.2019 20:00 AZS Podwilk – S-VK Trstena  /11:25, 20:25, 28:25/ 0:3
11.11.2019 18:00 ZS Jabłonka – S-VK Trstena  /22:25, 11:25, 15:25/ 0:3
18.1.2019 20:00 Belfry Orawa –  S-VK Trstena /25:22, 24:26, 25:21, 26:24/ 3:1
25.1.2019 20:00 W. Indywidualiści – S-VK Trstena  /21:25, 27:25, 15:25, 21:25/ 1:3
8.2.2019 18:00 ZS Jabłonka – S-VK Trstena /24:26, 16:25, 6:25/ 0:3
15.2.2019 20:00 AZS Podwilk – S-VK Trstena 2:3
22.2.2019 20:00 Belfry Orawa – S-VK Trstena

 

25 stycznia rozpocznie się II runda rozgrywek Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Po pierwszej rundzie liderem jest S-VK Trstena z 18 pkt dorobku, drugie miejsce zajmują Belfry Orawa -15 pkt a trzecie Orły Naprawa z Wyindywidualizowanymi Indywidualistami. Obie drużyny mają po 12 pkt.11 pkt ma AZS Podwilk.




25.01.2019 – PIĄTEK (JABŁONKA)                SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – Orły Naprawa               Organizator
ZS Lipnica Wielka – Belfry Orawa         Organizator
19,30  AZS Podwilk – Małolipnickie Lwy         Organizator
W. Indywidualiści – S–VK Trstena         Organizator
21,00  Orły Naprawa – Balfry Orawa              ZALEGŁY

01.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – AZS Podwilk                Organizator
ZS Lipnica Wielka – S-VK Trstena          Organizator
20,00  W. Indywidualiści – Orły Naprawa         Organizator
Belfry Orawa – Małolipnickie Lwy         Organizator



08.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – S-VK Trstena               Organizator
ZS Lipnica Wielka – W. Indywidualiści    Organizator
20,00  Małolipnickie Lwy – Orły Naprawa         Organizator
Belfry Orawa – AZS Podwilk               Organizator



15.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – Małolipnickie Lwy          Organizator
ZS Lipnica Wielka – Orły Naprawa         Organizator
20,00  AZS Podwilk – S-VK Trstena               Organizator
W Indywidualiści – Belfry Orawa          Organizator

22.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – W Indywidualiści           Organizator
ZS Lipnica Wielka – Małolipnickie Lwy     Organizator
20,00  AZS Podwilk – Orły Naprawa               Organizator
Belfry Orawa – S-VK Trstena              Organizator



08.03.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – ZS Lipnica Wielka          Organizator
Orły Naprawa – Belfry Orawa              Organizator
20,00  S-VK Trstena – Małolipnickie Lwy         Organizator
AZS Podwilk – W Indywidualiści           Organizator



15.03.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – Belfry Orawa               Organizator
ZS Lipnica Wielka – AZS Podwilk          Organizator
19,00  Małolipnickie Lwy – W Indywidualiści     Organizator
Orły Naprawa –  S-VK Trstena             Organizator
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK godzina 21:00                        

ORGANIZATOR;
Janusz Kasprzak
Zbigniew Suwada

 

 

 

 

Výsledky na www stránkach v Poľsku : LINK

 

Odohratý/neodohratý  zapas : /

 

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 299 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 1817159