Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
6. ročník Memoriálu M. Babnica v Dolnom Kubíne PDF Tlačiť E-mail

Naši volejbaloví priatelia z DK nás pri príležitosti spomienky na ich priateľa M. Babnica pozvali na turnaj vo volejbale mužov. Vymysleli to s rozdelením na dve výkonnostné skupiny naozaj veľmi dobre. Prvú tvorili "tí čo vedia" a druhú "tí čo sa učia". Volejbalovo zdatnejšie družstvá pochádzali z DK, NO, MT a... V "juniorskej" kategórii súťažili tímy z Trstenej, Nižnej a Dolného Kubína. Tým zabezpečili, že si všetci prišli na svoje a aj výkonnostné rozdiely boli badateľné. Profesionáli sa vyznačovali vyššou rozvahou, bojovnosťou a obetavosťou. Juniori zase dynamikou a silou. Keď mám pravdu povedať, nemám tušenie ako dopadlo poradie u profesionálov, to keď budete chcieť odsledujete v regionálnej tlači. Medzi juniormi boli najlepší borci z S-VK Trstená, za nimi nasledovala Nižná a Dolný Kubín. 

Počasie na hru bolo takmer ideálne až na tie občasné vetry... S odstupom času sa pokazilo a celkom statočne si popršalo. Lenže nám to už nevadilo, kedže sme boli skrytí pod stromami a prístreškami v opojení lahodným gulášom a zlatistým mokom, ktorého ako sa ukázalo pri takých vyznávačoch tohto nápoja bolo málo, ale domáci tento problém operatívne vyriešili, takže sme potom mohli všetci odísť domov spokojní, plní pekných zážitkov. 

Dúfam nás pozvú aj nabudúce :) 

 

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 101 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 2010976