Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
XII.ročník MVL ukončený PDF Tlačiť E-mail

Umiestnenie : 

1. VEREX

2. S-VK

3. ZŠ R.Dilonga

4. VEGAS

5. S-VK Junior

6. TATRA

Okrem diplomov a vecných cien bolo hodnotené aj rozhodovanie počas súťaže z radov hráčov. Každé družstvo nominovalo 3 rozhodcov. Ocenenie Zlatej píštalky získal Jozef Gálik ml. Jeho výkon, spravodlivosť a kvalitu v rozhodovaní ocenili 3 družstvá.  

Počas celej súťaže bol výkon jednotlivých družstiev vyrovnaný. Štyri družstvá niekoľkých kôl obsadzovali rovnaké miesto. Bolo bežné, že posledné družstvá v tabuľke víťazili nad družstvami, ktoré získali prvé miesta. Počas desiatich nediel sa bolo stále na čo pozerať. Všetci hráči dokazovali, že hrať vedia. Samozrejme ako v každom športe, tak aj vo volejbale, boli niekedy hráči na ihrisku nespokojní s rozhodnutiami rozhodcov. Rôzne prejavy nespokojnosti neboli vždy prejavom kultúry, ale ako večný optimista dúfam, že v ďalšom ročníku svoje správanie prehodnotia. Niekedy si stačí sadnúť na rozhodcovskú stoličku a hráč pochopí, že "zhora" to vyzerá niekedy inak ako "zdola".

Ďakujem všetkým družstvám za účasť a teším sa na ďalší ročník.

[ Fotogaléria XII.ročníka MVL ]

 

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 596 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 1981590