Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
Mládežnícky volejbalový turnaj na World Sports Festival PDF Tlačiť E-mail

Milí priatelia volejbalu!

Veľmi radi privítame Váš volejbalový klub na našom Mládežníckom volejbalovom turnaji, ktorý je už štvrtý rok súčasťou nášho World Sports Festivalu od 23.- 26. Júna 2011. Tento rok máme tú česť po prvý krát privítať aj chlapčenské volejbalové družstvá!!!

Volejbalový turnaj bude prebiehať v športovej hale v BSFZ Südstadt, kde sa pravidelne konajú aj iné medzinárodné stretnutia. Tu nájdu všetci mladí atléti perfektnú infraštruktúru a profesionálne podmienky. Obrovská tribúna pre viac ako 500 divákov a fanúšikov aj tento krát zaručí nezabudnuteľnú atmosféru.

 

2010 sme mali tú česť uvítať cez 30 Tímov z Nemecka, Holandska, Dánska, Bulharska, Talianska, Slovenska, Chorvátska a samozrejme z Rakúska.

Na tohtoročnom medzinárodnom mládežníckom festivale 2011 sa bude súťažiť v 10 športových disciplínach, kde počas celého festivalu, už v našich starých známych mimo súťažných aktivitách (Otváracia ceremónia, Players Party, Players Town,...), majú Vaši mladí športovci možnosť nadviazať nové priateľstvá a medzinárodné kontakty.

Náš Medzinárodný športový festival je Mládežnícky festival, ktorý zastrešuje UNESCO a ktorý spája 11 športových aktivít. Počas celého festivalu, už v našich starých známych mimo súťažných aktivitách (Otváracia ceremónia, Players Party, Players Town,...), majú Vaši mladí športovci možnosť nadviazať nové priateľstvá a medzinárodné kontakty.

Fakty:

  • Chlapci a Dievčatá
  • 6 volejbalových ihrísk
  • U 17: rozhodujúci deň 01.01.1994

U 15: rozhodujúci deň 01.01. 1996

  • Ideálne ukončenie sezóny!!!

Všetky ďalšie potrebné informácie aj na stiahnutie nájdete pod touto linkou: www.world-sports-festival.com/de/sportarten/volleyball pripadne v češtine: http://www.world-sports-festival.com/cz/volejbal

Verím, že aj Vás tento jedinečný festival zaujal a budem sa veľmi tešiť na Vaše reakcie a odpovede. Aby ste si už teraz mohli vytvoriť predstavu o našom WSF, tak pod touto linkou nájdete krátke video z festivalu 2010:

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok, sa neváhajte na mňa obrátiť!

Športu zdar!

 

Daniel Drobil

 

Komentárov  

 
0 #3 Romana 2011-03-28 12:55
to by sme sa nedočkali :D:D Ale musí to byť úžasný zážitok :)
 
 
0 #2 Riso 2011-03-28 00:34
Načo by sme chodili, nech si prídu po nás, nie ? :D
 
 
0 #1 Romana 2011-03-27 18:21
podme! :D:D
 

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 570 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 1981652